Rémület és öröm Zalaegerszegen

• augusztus 11, 2021

Egy kisebb ijedtségtől eltekintve remekül érezte magát az első alkalommal megrendezett ZEG Rally Shown a Korda Racing, és bár az eredmény ezúttal másodlagos volt, Turán Frigyes azért így is elcsípett egy dobogós helyet.

olvass tovább

A második helyre érkeztek a 2020-as Országos Magyar Rallye Bajnokság összesített értékelésében

• november 09, 2020

Turán Frici és Bagaméri Laci izgalmas szombatot zárt a Rally Hungary versenyén, ahol a magyar bajnoki futam mellett az európa-bajnoki értékelésben is rajthoz állt a páros a Volkswagen Polo GTI R5 versenyautóval. A Turán Motorsport összeszokott párosa végül a Magyar Bajnokság értékelésében a negyedik helyen zárta a futamot, míg az ERC értékelésben a három legjobb magyar páros között végzett.